فروش محصولات انسانی

فروش

شركت لابراتوارهاي رازك با بيش از 40 سال تجربه مفيد در زمينه ساخت داروهاي انساني،دامي و مكملهاي غذائي و درماني از تجربه و دانش نيروهاي متخصص و بكارگيري روشهاي نوين علمي فني و سيستمهاي مديريتي جايگاه ويژه اي در صنايع دارويي كشور به خود اختصاص داده است .محصولات ما در گروهاي داروئي متنوع شامل داروهاي قلبي، عروقي، آنتي بيوتيك، ضد افسردگي ويتامينها ، طيف وسيعي از نيازهاي جامعه را مرتفع مي نمايد.

واحد فروش وصادرات رازك رسالت خود را تامين نياز داروئي كشور و خارج از كشور بر پا نهاده و آرزوي كادر اين مجموعه تندرستي و سلامتي همه هموطنان عزيزان مي باشد.

خط مش فروش شركت لابراتوارهاي رازك

  1. افزايش رضايت مشتري
  2. افزايش سهم بازار و سودآوري محصولات توليدي در بازارهاي داخلي وخارجي شركت

شركت رازك با توجه به خط مشي و اهداف استراتژيك خود با هدف توليد وتوزيع به موقع محصولات خود سعي در ارتقاء سلامتي جامعه و پيشتاز باشد و با شركتهاي توزيع معتبر چون شركت توزيع داروپخش بعنوان پخش اصلي ، هجرت و شركت ديگر در تعامل مي باشد.
شما مي توانيد مستقيما” با واحد فروش اين مجموعه تماس حاصل نمائيد و كارشناسان فروش رازك با توجه به موجودي كالا در سطح داروخانه ها براحتي شما زا از موجود بودن داروي مورد نظرتان در نزديك ترين داروخانه محل زندگيتان مطلع مي سازند.
forosh-new.jpg

اصل مشتري مداري، ارتباط مستقيم شنيدن انتقادات و پيشنهادات شما ما را در امر خدمات رساني وارائه بهترين راهكارها ياري خواهد كرد.

{ منتظر تماس شما هستيم. }

با توجه به سابقه درخشان وكيفيت منحصر به فرد شركت لابراتوارهاي رازك (فايزر سايق) و قيمتهاي كاملا” رقابتي توانسته است جايگاه ويژه اي در كشورهاي همسايه بخصوص افغانستان و عراق ايجاد نمايد و رسالت اين مجموعه درتوسعه بازارهاي هدف مانند كشورهاي C.I.S آفريقا مي باشد .
درهمين خصوص جهت نيل به اين مهم از اشخاص حقيقي وحقوقي كه در اين زمينه فعاليت دارند دعوت مي شود تا ضمن تماس با ما توانمندي خود را در بازارهاي هدف عرضه نمايند.

تلفن: 16-44525413

آدرس: كيلومتر 10 جاده مخصوص كرج / داروسازي رازك

ايميل رازك:‌www.razak-labs.com

ايميل فروش sales@razak-labs.com